Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
|

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Meslek İçi Eğitim Değerlendirme ve Önerileri Toplantısında

single

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Türkiye Adalet Akademisi ev sahipliğinde düzenlenen Meslek İçi Eğitim Değerlendirme ve Önerileri Toplantısı’na katıldı. 
Toplantıda ilk olarak editörlüğünü Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU’nun yaptığı “MESLEK İÇİ EĞİTİMİN ANALİZİ VE YENİ BİR METODOLOJİ ÖNERİSİ” isimli rapor, Sayın Rektörümüzün giriş konuşmasının ardından Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Selçuk KARAMAN, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ersin ERDOĞAN ve Doç. Dr. Engin SAYGIN tarafından sunuldu. 
Adalet Bakanı Sayın Yılmaz TUNÇ’un da iştirak ettiği toplantıda, toplantıya katılanların değerlendirme ve önerileri alındı.
Toplantı sonrasında Adalet Bakanı Sayın Yılmaz TUNÇ, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU ile beraberindeki heyet, Akademi bünyesinde oluşturulan Savcılık İşlemleri Uygulama Atölyesi ve yakın zamanda açılışı gerçekleştirilecek Türkiye Adalet Akademisi Kanuni Kütüphanesi’nde incelemelerde bulundu.