İşletme Fakültesi
|

Dekan'ın Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Üstün nitelikli ve etkisi güçlü bilimsel yayınlar, mezunlar ve toplumsal katkı hedefiyle araştırma, eğitim ve toplumsal hizmet faaliyetleri yürüten ve bu bakımdan Türkiye’nin önde gelen genel işletmecilik okulu olmayı amaçlayan Fakültemiz uluslararası deneyime sahip akademik kadrosuyla sizleri aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağız.

Eğitim dili İngilizce olan Fakültemizde, öğrencilerimize küresel dünyada özel sektör veya kamu idarelerinde istihdam edilebilmeleri için gereksinim duyacakları uluslararası standartlarda bilgi ve beceriler kazandırılacaktır. Öğrencilerimize, kuramsal eğitimlerle birlikte iş hayatıyla ilgili deneyim kazanmaları için fırsatlar sunulacaktır.

Mezuniyet sonrasındaki yaşamınıza donanımlı ve hazır bir şekilde çıkabilmeniz için Fakültemizin tüm idari ve akademik personeli sizlere yardımcı olmak için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerdir.

Bilimsel araştırma ve iş hayatı alanlarında önemli roller üstlenmeyi amaçlayan YBÜ İşletme Fakültesi, sizlerle büyük işler başaracağına inanmaktadır.

Hayat boyu başarı dileklerimle.

Prof. Dr. Rafet AKTAŞ