Ankara Yıldırım Beyazıt University
|

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU'ndan Türk Hava Kurumu Üniversitesine Ziyaret

12/4/2023

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Kasım ARICAN'la birlikte Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rahmi ER'e ziyaret gerçekleştirdi.

Read More

Çocuk Araştırmaları Laboratuvarı Açılışı Gerçekleştirildi

12/4/2023

AYBÜMDER, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü, Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Bilimleri Fakültemiz tarafından yürütülen projenin sunumu ile Çocuk Araştırmaları Laboratuvarı açılışı gerçekleştirildi.

Read More

Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Erol ARCAKLIOĞLU, TÜBA Asli Üyeliğine Seçildi

12/4/2023

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol ARCAKLIOĞLU, Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) 60. Genel Kurulunca, ülkemizin önde gelen bilim insanlarının yer aldığı “TÜBA asli üyeliğine” seçildi.

Read More

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nden Rektörümüze Ziyaret

12/1/2023

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali GÜNEŞ ve Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin İLTER, Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU'na nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Read More

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU"ndan TOKİ Başkanı Ömer BULUT'a Ziyaret

12/1/2023

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU ve Yapı İşleri Daire Başkanımız Fatih ÜNALDI, TOKİ Başkanı Ömer BULUT'a ziyaret gerçekleştirdi.

Read More

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU,Üniversitemiz Hukuk Fakültesi ile V. Fikri Mülkiyet Hukuku Uluslararası Sempozyumunda

12/1/2023

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi ile Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 30 Kasım 2023 tarihinde "V. FİKRİ MÜLKİYET HUKUKU ULUSLARARASI SEMPOZYUMU"  düzenlendi.

Read More

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU ve Üniversitemiz Akademisyenleri Akademik Bilim Kurulu Toplantısında

11/29/2023

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU ile Üniversitemiz akademisyenleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından oluşturulan Akademik Bilim Kurulu toplantısına üye olarak katıldılar.

Read More

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanını Ziyaret Etti

11/29/2023

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU ve beraberindeki heyet, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN'a ziyaret gerçekleştirdi.

Read More

Diş Hekimliği Fakültesi, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem 3 Öğrencileri Beyaz Önlük Giyme Töreni Gerçekleşti

11/22/2023

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem 3 öğrencileri için Beyaz Önlük Giyme Töreni, Etlik Milli İrade Yerleşkesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Read More

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğünde Görev Değişimi Gerçekleşti

11/20/2023

Prof. Dr. Yaşar YİĞİT, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü görevini Doç. Dr. Muhammed Enes KALA'ya devretti.

Read More