Aday Öğrenci
|

Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu

Ankara Tuz Gölü Yerleşkemizde profesyonel öğrenciler yetiştiriyoruz. Zengin kütüphaneye sahip, uygulama sınıflarında kaliteli eğitim veriyoruz.

Meslek Yüksekokulumuz, lisans ve/veya lisansüstü derecelerini Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden almış tecrübeli, genç ve dinamik bir öğretim kadrosuna sahiptir. Meslek Yüksekokulumuz, girişimci ruhlu, sosyal becerileri gelişmiş, etik farkındalığı yüksek öğrenciler yetiştirmektedir.

Meslek Yüksekokulumuz mezunları özel sektör ve kamu sektöründe kariyer yapma imkanına sahiptir. Kamu kuruluşlarında, özel sektörde iş geliştirme, pazarlama, insan kaynakları ve yöneticilik gibi alanlarda memur veya yönetici olanaklarına ve girişimci olma imkanına sunmaktadır.

Sektöre Ara Eleman Yetiştiren Bir Meslek Yüksekokulu 

Meslek Yüksekokulumuz bünyesinde İşletme Yönetimi ve Yerel Yönetimler programları vardır. Yüksekokulumuzda 3 Dr. Öğr. Üyesi, 3 Öğretim Görevlisi ile toplamda 6 akademik personele sahiptir.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulunu seçmeniz için birçok neden var;

Meslek Yüksekokulumuz, farklı şehirlerden gelen insanlarla eğitim ortamı sağlamakta, öğrenci odaklı, şeffaf ve katılımcı eğitimi önemsemektedir.

Öğrencilerimizi, bilgiyi keşfetmeye ve yenilikçiliğe özendiriyor, onlara girişimci ruh, sosyal beceri ve etik farkındalık katıyoruz.