Batı Dünyasında İslam Tarihi ve Hz. Peygamber Paneli Gerçekleştirildi

http://www.ybu.edu.tr/

Üniversitemiz İslami İlimler Uygulama ve Araştırma Merkezi organizasyonunda Esenboğa Külliyemizde “Batı Dünyasında İslam Tarihi ve Hz. Peygamber” paneli gerçekleştirildi.

Program İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akkuş’un açılış konuşmasıyla başladı. Selamlama konuşmaları ile devam eden programda İslami İlimler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Yakup Civelek moderatörlüğünde, Prof. Dr. Seyfettin Erşahin, Prof. Dr. Ayten Sezer Arığ ile Doç. Dr. Yasin Yılmaz sunum gerçekleştirdi.

Akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ile çok sayıda davetlinin katıldığı program soru-cevap kısmının ardından sona erdi.531Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-8648Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-2196Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-10230Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-5436Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-6457Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-7648Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-2686Bati-Dunyasinda-Islam-Tarihi-ve-Hz_-Peygamber-Paneli-3