Fakültemizin Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Fakültemizin  2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Etlik 15 Temmuz Şehitleri Binamızda gerçekleştirildi.

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı. Türk Musikisi Devlet Konservatuvarımızın mini konseri ile devam eden programda mezun öğrencilerimiz adına Fakülteyi birinci bitiren Yurdagül Şanlı, Hukuk Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Rektörümüz Sn. Prof. Dr. İbrahim Aydınlı açılış konuşması gerçekleştirdi.

Açılış konuşmalarının ardından Fakülte birincisi Yurdagül Şanlı, ikincisi Enes İncel ve üçüncüsü Selin Yeşildal’a belgeleri ve hediyeleri takdim edildi. Fakülte birincisi şeref kütüğüne yıldız çakmasıyla devam eden programda mezun olan tüm öğrenciler sahneye davet edildi.

Mezun öğrencilerimize mezuniyet belgeleri takdim edildikten sonra mezunlarımız AYBÜ Hukukçu Yeminini hep birlikte gerçekleştirdiler.

T.C. Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Sn. Hasan Tahsin Gökcan, T.C. Anayasa Mahkemesi üyesi Sn. Recai Akyel, Çubuk Belediye Başkanı Sn. Av. Baki Demirbaş, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan ile Prof. Dr. Mete Gündoğan, Yönetim ve Senato Üyelerimiz, Genel Sekreterimiz Dr. Öğr. Üyesi Akın Ünal, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin değerli ailelerinin katıldığı program öğrencilerimizin kep atmasının ardından mezuniyet pilavının ikram edilmesiyle sona erdi.010203040506070809101112131415161718192021