2017 Yılı Fakülte Yemeği ve En Başarılı Araştırma Görevlisi Ödül Töreni

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve yılın en başarılı araştırma görevlisinin açıklandığı ve ödülünün takdim edildiği fakülte yemeği Etlik Milli İrade Binası yerleşkesinde 16 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

Fakülte yemeğine Rektörümüz Prof. Dr. Metin Doğan, Rektör Yardımcımız ve Dekanımız Prof. Dr. Fatih Uşan, fakültemiz öğretim üyeleri, gerek fakülte gerekse üniversite dışından fakültemizde derse girerek destek sağlayan öğretim üyeleri, araştırma görevlileri, idari personeli ve aileleri ile fakültemizi çeşitli yarışmalarda temsil eden öğrenciler katıldı.

Yemek sonrası davetlilere hitaben bir konuşma yapan Dekanımız fakültemizin tüm akademik ve idari personelinin özverili çalışmasıyla az zamanda büyük işler başararak Türkiye’nin önde gelen hukuk fakülteleri arasına girdiğini ifade etti ve fakültemiz çalışanlarına teşekkür ederek kendilerine fakültemizin rozeti ile hediyeler takdim etti. 

Konuşmanın ardından Dekanımız, yılın en başarılı araştırma görevlisinin İdare Hukuku Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Murat Ekinci olduğunu ilan etti. Araştırma Görevlisi Murat Ekinci’ye plaketi ve ödülü Rektörümüz Prof. Dr. Metin Doğan ve Dekanımız Prof. Dr. Fatih Uşan tarafından verildi.

Geleneksel hale gelen fakülte yemeğinin bu yılki amaçlarından biri de yakın zamanda emekliye ayrılacak olan fakültemiz Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Şafak Balı’ya fakülteye katkılarından dolayı teşekkür edilmesiydi. Prof. Dr. Ali Şafak Balı’ya hizmetlerinden ötürü teşekkür edilip fakültemiz adına bir hediye takdim edildi.

 010203040506070809