2018-2019 EÖY Bahar Yarıyılı 100/2000 Doktora Bursu Kayıt Hakkı Kazanan Öğrencilerin Listesİ ve Kayıt İçin Gerekli Bilgiler

AnasayfaDuyurular

Adı ve Soyadı

Program

Kesin Kayıt Hakkı

Derya ALTAY

Biyoterapötik Ürünler Araştırma ve Geliştirme

KAZANDI

Damla DURULAR

Biyoterapötik Ürünler Araştırma ve Geliştirme

KAZANDI

Nevra POLAT

Biyoterapötik Ürünler Araştırma ve Geliştirme

KAZANDI

Burcu Pelin BÜYÜK

Biyoterapötik Ürünler Araştırma ve Geliştirme

YEDEK

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HALK SAĞLIĞI BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ 100/2000 YÖK DOKTORA BURSU KAYITLARI

 

Lisansüstü programlara kesin kayıt hakkı kazanan Adayların, 22 Şubat 2019 tarihinde istenilen belgeler ile birlikte Öğrenci işleri Ayvalı mahallesi Takdir caddesi no :5 15 Temmuz Şehitleri Yerleşkesi Batı Kampüsü (A Blok 4.KAT 426 nolu oda ) Etlik /ANKARA adresine gelerek kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

✓ Kesin kayıta şahsen gelemeyecek olan adaylar noter aracılığıyla vekâlet verecekleri vekilleri ile kayıtlarını yaptırabilirler. Adayın vekilinin kayıt için istenilen evraklar ile birlikte ilgili noterden almış olduğu vekalet belgesinin aslını kayda geldiği gün getirmesi gerekmektedir.

 ✓ İlanda belirtilen belgelerin eksik ve başka bir formatta getirilmesi durumunda kayıt işlemleri gerçekleştirilemeyecektir. Kayıt için ek süre verilmeyecektir.

 

 LİSANSÜSTÜ KAYITTA İSTENİLEN BELGELER

1) Kayıt hakkı kazanan adayların Yüksek Lisans ve Lisans diplomalarının onaylı örneği (noter veya belgenin alındığı kurum) veya geçici mezuniyet belgesinin onaylı örneğini getirmeleri gerekmektedir.

2) Mezuniyet tarihini ve not ortalamasını gösteren transkriptin onaylı örneği, (Diploma Eki transkript değildir. Diploma eki hiçbir şekilde transkript yerine kabul edilmeyecektir.) ØTürkiye’de bulunan Üniversitelerden alınmış transkriptler hariç; Türkçe dışında bir dilde transkripte sahip olan adayların transkriptleri ile birlikte, bu transkriptlerinin Türkçe’ye tercüme ettirilmiş, noter tarafından onaylı örneğini getirmeleri gerekmektedir.

3) Yabancı dil belgesinin bilgisayar çıktısı ( KPDS/ ÜDS/YDS/YÖKDİL), veya eşdeğeri sonuç belgesinin aslı

4) ALES sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, veya eşdeğeri GRE, GMAT sınavı sonuç belgesinin aslı

5) T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Nüfus Cüzdanının aslı ve fotokopisi, ( Nüfus Cüzdanı dışındaki Ehliyet vb. belgeler Nüfus Cüzdanı yerine kabul edilmeyecektir.)

6) Vesikalık boyutta iki (2) adet fotoğraf, (Fotoğraflarınızın arka yüzüne ad ve soyadınızı yazınız.)

7) Erkek adaylar için Askerlik durum belgesi

 NOT 1: Kayıt için sahte veya tahrif edilmiş belge sunan veya sunma girişimde bulunan kişilerin kayıt işlemleri iptal edilerek haklarında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

NOT 2: Başka kurumlardan alınmış (AYBÜ dışında) belgelerin onayları kesinlikle yapılmamaktadır.

 

      Copyright © 2011 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi. Tüm Hakları Saklıdır.