ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Geçmişten Geleceğe...

HABERLER

  Anasayfa › HABERLER  

Sayın Rektörümüz 'Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk' Toplantısında

Çubuk Belediyesi tarafından Yeşil Çubuk Park Restoran’da, Çubuk İlçe Kaymakamı Sayın Adem Keleş, Çubuk Belediye Başkanı Sayın Baki Demirbaş, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın İbrahim Aydınlı, Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Prof. Dr. Mete Gündoğan ve Genel Sekreterimiz Dr. Akın Ünal, Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üye. Hüseyin Ayhan, sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarının katıldığı program gerçekleştirildi.

Toplantıda Rektörümüz Prof. Dr. Sayın İbrahim Aydınlı konuşma gerçekleştirdi. Yaptığı konuşmada Çubuk Belediyesi ve Üniversitemiz arasındaki işbirliği ile uluslararası ve ulusal düzeyde bölgenin tanıtılması ile ilgili örnek projeleri önümüzdeki süreçte hayata geçirmek istediklerini söyledi. Hayata geçirilecek olan projelerin Kuzey Ankarayı kalkındıracağını belirtti.

 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 1Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 2Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 3Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 4Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 5Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 6Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 7Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çubuk 8