ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Geçmişten Geleceğe...

HABERLER

  Anasayfa › HABERLER  

Irak Felluce Üniversitesi Heyetinden Sayın Rektörümüze Ziyaret

Irak Felluce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sn. Mohammad A. Alhamdany ve beraberindeki heyet Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sn. Metin Doğan’a bir ziyarette bulundu.

Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. M.Fatih Uşan ve Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi’nin de hazır bulunduğu ziyarette, Irak Felluce Üniversitesi ile daha önceden imzalanan ikili işbirliği anlaşması çerçevesinde ilerleyen süreçte yapılması planlanan ortak akademik faaliyetler ve akademik personel değişimleri noktasında verimli bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının ardından, Irak Felluce Üniversitesi ev sahipliğinde 20-21 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 1. Uluslararası Bilgi ve Bilim Kongresi için Sn. Prof. Dr. Mohammad A. Alhamdany tarafından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sn. Metin Doğan’a davetiyeleri takdim edildi.

 Irak Felluce Üniversitesi Heyetinden Ziyaret 1Irak Felluce Üniversitesi Heyetinden Ziyaret 2Irak Felluce Üniversitesi Heyetinden Ziyaret 3Irak Felluce Üniversitesi Heyetinden Ziyaret 4Irak Felluce Üniversitesi Heyetinden Ziyaret 5Irak Felluce Üniversitesi Heyetinden Ziyaret 6