Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi
|

BAP Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimlerimiz Başladı

BAP Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimlerimiz Başladı

Projeler Ofisimizin düzenlemiş olduğu 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının ilk proje eğitimi olan "Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimi" Sosyal Bilimler alanlarındaki akademisyenlerimize yönelik olarak Sayın Rektörümüz Prof.Dr.Metin DOĞAN'ın katılımı ile gerçekleşmiştir.

Cinnah yerleşkemizde gerçekleşmiş olan eğitim Rektörümüz Prof.Dr.Metin DOĞAN'ın Bilimsel Araştırma Projeleri ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştığı açılış konuşması ile başlamış, Projeler Ofisi Koordinatörü Doç.Dr.Ahmet ÇARHAN'ın Bilimsel Araştırma Projelerinin niteliği hakkındaki konuşması, Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Esra Çalık VAR'ın YBÜ Bilimsel Araştırma Projeleri çalışmaları ve süreçlerini açıklaması ile devam etmiş ve yine Projeler Ofisimizden Sevda AKKAYA'nın BAP Otomasyon Sistemi üzerinden uygulamalı proje yazma çalışması sunumu ile sona ermiştir.

Projeler Ofisimiz, Sağlık Bilimleri ve Mühendislik Bilimleri alanlarına yönelik Bilimsel Araştırma Projeleri Eğitimlerini düzenlemeye ilerleyen süreçte devam edecektir.