Ankara Yıldırım Beyazıt University
|

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Alan Ve Derece Tespit Komisyonu Duyurusu

Tıp Doktorluğu Alanında Alan Ve Derece Tespit Süreciyle İlgili  Genel Bilgiler, Temel İlke Ve Kurallar

1. Yükseköğretim Yürütme Kurulunun 23.12.2020 tarihli toplantısında alınan karar gereğince ülkelerinde savaş, işgal veya ilhak koşulları bulunan kişiler için savaş dönemi veya olağanüstü durum ile sınırlı kalmak ve belgelerinin teyidi yazışmalarına cevap alınamaması durumunda geçerli olmak üzere “Tıp Doktorluğu” alanında  Mayıs-2021 dönemi ‘’Alan ve Derece Tespit’’ değerlendirme işlemleri Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde yapılacaktır.

2. Değerlendirme süreci aday ile mülakat esasına göre gerçekleştirilecek olup, mülakata aşağıdaki listede adı ve soyadı yazılı olan adaylar, yine aşağıdaki listede belirlenen gün ve saatte katılabilirler. Adaylar kendileri için belirlenen gün ve saati değiştiremezler.

3. Adaylar mülakata gelirken ellerinde var olan ve başvuruda beyan ettikleri tüm belgelerin (diploma, transkript, geçici koruma kimlik belgesi, eğitim bilgilerini içeren beyan formu, tıp alanı ile ilgili çalışmış ise ilgili resmi belgeleri ve onaylı suretleri vb.) asıllarını yanlarında getirmelidir. Belgelerinin asıllarını getirmeyen adaylar mülakata alınmayacaktır.

4. Adayın Türkçe bilmediği durumlarda mülakat sürecinde yanında resmi yeminli mütercim tercüman bulundurma hakkı vardır. Yeminli mütercim tercüman mülakata katılması durumunda yanında resmi kimlik ve yetki belgelerini bulundurmak zorundadır.

5. Mülakatlar Covid-19 Pandemisi sürecinde alınan koruyucu tedbirler çerçevesinde gerçekleştirilecek olup, adayların mülakat sürecinde maske ve gereği halinde ek kişisel koruyucu ekipman kullanması zorunludur.

6. Mülakatın yapılacağı yer:

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi, Bilkent Yerleşkesi,

Üniversiteler Mah., İhsan Doğramacı Bulvarı No:6, Ankara Şehir Hastanesi Yanı,

Bilkent-ANKARA

6. Adayın mülakata girerken fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesini (fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, vb.) yanında bulundurması gerekmektedir.

7. Mülakat sonuçları Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’na bildirilecek olup, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından adaylara kişisel olarak bilgi verilmeyecektir.

TIP DOKTORLUĞU ALANINDA DİPLOMA VE DERECE TESPİT MÜLAKATINA GİRECEK ADAYLARIN LİSTESİ

Sıra No.

Adayın Adı Soyadı

Mülakat Tarihi ve Saati

1

Rymah NANAA

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

2

Abdulhalım ALIDRIS

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

3

Ahmed MUHEBEDDİN

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

4

Faısal  ALMOBİD

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

5

BASMA ALMOUDARES

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

6

Marwa Mohammed Majeed SALEH

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

7

Ahmed Khudhair Majeed AL-JANABI

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

8

Noha Saad Saleh ALHASAN

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

9

Muhammed ABDULCABBAR HASAN

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

10

Albaraa Rıyadh Mohammed AL-SAMANEE

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

11

Masod Mahmoud Yaseen AL BODALO

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

12

Saif Faris YAHYA

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-1

13

Alaa Husseın AHMED

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

14

Ahmed MENCÜ

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

15

Fakhr Uldeen BAKHSU

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

16

Maram AHMAD ALI

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

17

Ali Mohamad İSMAİL

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

18

Amal ALHAKIM

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

19

Walıd OUKUL

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

20

Hamada ALHOSSIN

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

21

Rasha ALMETHEAB

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

22

Ayman TEKOU

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

23

Abdulrazzaq HALWANI

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

24

Abdul Rahman DAA

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-1

25

Khaled ALHAKIM

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

26

Yahıa ALBOUSHI

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

27

Mona JAMAL

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

28

Mohamad Maan KALOU

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

29

Basma KAYALI

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

30

Safa HALİD

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

31

Zekeriya ALMATAR

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

32

Abdullah ALKASEM

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

33

Adel ALMANSOUR

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

34

Mohammad ALAYED

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

35

Abdullatıf AL DAHEN

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

36

Yahkoub ALJABER

10.Haziran.2021; saat 09:30; Komisyon-2

37

Abdulrezzak HAVVAŞ

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

38

Abdulazız ELMUHAMMED

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

39

Samer NAASAN

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

40

Dırar ALKHOULI

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

41

Ahmad OTHMAN

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

42

Muhammed VEHBİ

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

43

Ahmed ABDULLAH

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

44

Mohammad SHEAKH SOLIMAN

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

45

Ahmad Alı ALKHATEEB

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

46

Abdulhadı TAWACHI

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

47

Abdulrazak ALGHAREB

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2

48

Mohamad ALKHATIB

10.Haziran.2021; saat 13:30; Komisyon-2