YÜKSEKOKULUMUZ 2017-2018 MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Çubuk Yerleşkemizde gerçekleştirildi.

 

Törene, Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Rektör Yardımcımız ve Hukuk Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Meslek Yüksekokulları Müdürümüz Prof. Dr. Aytunç Ateş, Genel Sekreter Yardımcımız Enver Verep, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sadullah Çiftçi, akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ile aileleri ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı ve Ankara Seğmenleri gösteri gerçekleştirdi.

 

 

 

Gösterilerin ardından Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Aytunç Ateş, Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan ve öğrenciler adına okul birincileri Hümeyra Ercan ile Damla Ömerağaoğlu açılış konuşması yaptı.

Elektronörofizyoloji Programı birincileri Hümeyra Ercan ve Damla Ömerağaoğlu, ikincisi Rabia Sonkaya, üçüncüsü Melike Önal, Çocuk Koruma ve Bakım Hizmetleri Programı birincisi Özge Karabacak, ikincisi Melike Saliha Karagöz, üçüncüsü Fatma Nur Kabaçalı, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı birincisi Elanur Tombuloğlu, ikincisi Ayşegül Kanat, üçüncüsü Tuçenur Başkut’a başarı belgeleri ve diplomaları verildi.

Mezun öğrencilere diplomaları verildikten sonra program kep atma töreni ile sona erdi.