2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME KAYIT DUYURUSU

BÜTÜNLEME KAYIT DUYURUSU

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Bütünleme Sınavına; başarısız olunan veya not yükseltmek amacı ile katılmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenci Bilgi Sisteminden kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yaparak sırasıyla:

-Ders ve Dönem İşlemleri
-Bütünleme Kayıt
Menülerini kullanarak seçimlerini yapacaklardır.

Bu ekranda yalnızca sonuçlandırılmış dersler görünmektedir. Bütünleme sınavına katılmak istediğiniz dersin sınavları henüz sonuçlandırılmamış ise sınav sonuçlandırıldıktan sonra aynı işlemleri tekrarlayarak bütünleme için dersi seçebilirsiniz.

Bütünleme kayıt listesine göre bütünleme sınavı yapılacaktır.

Not: "Seçilebilecek Dersler" listesinden herhangi bir ders "Seçilen Dersler" Listesine Eklendiğinde Başka bir işleme gerek kalmaksızın bütünleme ders kaydı tamamlanmış olur.

Öğrenci Bütünleme Sınav Kaydı Sonrası Seçtiği Dersleri Çıkartamaz. O yüzden Bütünleme sınavına giriş yapacaksanız kayıt işlemi yapınız. Eğer Bütünleme Sınav Kaydı yapıp sınava girmezseniz Bütünleme Not Girişi GR(Girmedi) olarak işaretlenir ve Final notunuz geçerli olur.

Bütünleme Sınavı Kayıt Başlama Tarihi: 11 Haziran Pazartesi 2018İlgili dersin sınavından 2 gün öncesine kadar kayıt yapılabilir.