Fakültemizin 4. Geleneksel İftar Yemeği Yapıldı.

Fakültemizin geleneksel hale gelen iftar yemeğinin 4. sü Üniversitemiz Rektörü Prof. Metin Doğan’ın da katılımıyla 5 Haziran Salı akşamı Etlik 15 Temmuz Binasında gerçekleştirildi. Yemeğe fakültemizin tüm akademik ve idari personeli ve ailelerinin yanı sıra fakültemizi çeşitli yarışmalarda temsil eden öğrenciler de katıldı.

 

Yemekte Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan davetlilere yönelik bir konuşma gerçekleştirdi. Prof. Dr. Uşan konuşmasında fakültemizin pek çok yönüyle hukuk eğitiminde fark yarattığına vurgu yaparak bunun örneklerinden biri olarak fakültemizin çeşitli yarışmalarda başarılara imza attığını söyledi. Dekanımız bu kapsamda yemekte bulunan ve fakültemizi bu yıl IV. Tüketici Hukuku Farazi Dava Yarışmasında temsil eden ve 1. olan takım öğrencilerimizi; Genç ISTAC II. Geleceğin Tahkim Avukatı yarışmasında temsil eden ve 3. olan takım öğrencilerimizi; ayrıca bu yarışmada Geleceğin Tahkim Avukatı Ödülünü alan öğrencimiz Sevdanur Arslan’ı ve Fakültemizin 2018 yılı tanıtım filmini çeken Turkuaz Kulübü öğrencilerimizi tebrik etti.

 

Samimi bir atmosferde geçen yemekte davetlilere ayrıca ramazan geleneklerinden olan şerbet ve macun ikram edildi.935Hukuk-Fakultesi-Iftar-Yemegi-1157Hukuk-Fakultesi-Iftar-Yemegi-2578Hukuk-Fakultesi-Iftar-Yemegi-3413Hukuk-Fakultesi-Iftar-Yemegi-4544Hukuk-Fakultesi-Iftar-Yemegi-5747Hukuk-Fakultesi-Iftar-Yemegi-6